«
»
Dalgalı Saç Modelleri
Yeni Saç Kesim Modelleri
Yeni yılın modasında en çok merak edilen bir diğer konu ise; erkekler ve bayanlardan oldukça fazla ilgi gören saç modelleri oluyor. Kişiler bu yıl ile...
Dalgalı Sarı Uzun Saç Rengi
En Çok Tercih Edilen Saç Modelleri ve Re
Her zaman yenilikçilik yanları ile ortaya çıkan kadınlarımız, özene özene baktıkları saçlarıyla ile her zaman ön plana çıkmak isterler. Bakımlı olan s...
Türbanli Gelin Başı Modelleri
Tesettürlü Gelin Başı
Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte gelinleri büyük bir telaş sarar. Bu telaşlar arasında gelin adaylarını en çok düşündüren konulardan biri nasıl b...
Figürlü Bebek Örgü Çeşitleri
Bebek Örgü Modelleri
Bebekler için anneler sürekli olarak örgüler örerler. Onlara kendi el emekleri ile yaptıkları kıyafetleri giydirmekten çok haz duyarlar. Bunun içinde ...
Çam Ağacı Motifli Şal Örneği
Tığ İşi Şal Modelleri
Şal denilince akla ilk olarak şişler ile yapılan şallar gelir. Tığ işi yapılan şallar arka planda olsa da bu şalların görünümleri ve de modelleri hiç ...
Kahverengi Kısa Bayan Kabanları
Kısa Bayan Kabanları
Bayanların özellikle kış aylarında günlük giyim de kullandıkları olmazsa olamazlar arsında kabanlar yerini ilk sıralarda her zaman almaktadır. Kaba...
Krem Renkli Uzun Kaban Türleri
Uzun Bayan Kabanları
Bu yılın en çok kullanılan modelleri arasında uzun bayan kabanları yerini alacağa benziyor. Bu tür kabanları en çok tercih edenler ise türbanlı bayanl...
2013 Kısa Saçlar
2013 Kısa Saç Modelleri
Kıyafetlerin olduğu gibi saçlarında bir modası vardır. Ve bu moda kıyafetlerde olduğu gibi de her zaman değişmektedir. Bazı yıllar saç modelleri olduk...
Koyu Yeşil Şık Bayan Kabanı
Bayan Kaban Modelleri
Bayanlar giyimlerine çok önem göstermektedirler. Özellikle kaban alırken çok dikkat ederler. Çünkü bayanların çoğu tüm kışı bir kaban ile geçirirler. ...
Krem Rengi Bot Modelleri
Bayan Bot Modelleri
Bayanlar için bot seçimlerinde modaya uygun kışlık bot modelleri arasında birbirinden model ve renkleriyle farklılaşan çeşitli ve üzerinde birçok özel...


7380 Kez Okundu
Bebekler için ayakkabı, bebe tulum, patik, panço, eldiven, şapka, penye, çamaşır modelleri... Bebek tulumlari ve hediyelik bebek kıyafetleri, tulumlar, montlar, hırkalar ve yelekler... Kısacası bebeğinizin tepeden tırnağa giyim modelleri ile ilgili birçok öneri ve örnek giyim modeline, bebe giyim markalarına buradan ulaşabilirsiniz.
Toplam: 3 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.33 puan aldı
Sende Lalele!

27 Eylül 2012
Bebek Bere Örneği
Bebeklerin başlarını kışın soğuğundan koruyan en önemli unsurlardan biri de beredir. Bebekler çok hassas oldukları için soğuğu çok çabuk kaparlar özellikle de başlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bebeklerin her şeyi olduğu gibi bereleri de çok hoş ve de tatlıdır. Bebeklerin kıyafetleri ufak olduğu için büyükler tarafından çok dikkat çekici vede tatlı bulunur.

Anneler içinse bebeklerinin ufak olması, zayıf olması eksi bir yöndür ancak örgü konusunda bu avantaja dönüşmektedir. Büyük ebatlarda örgü örmek zaman alırken ufak ebatlarda örgüler ise kısa zamanda bitmektedir. Bu yüzden de anneler bebeklerine bir şeyler örmeyi çok isterler.

Bebekler her an büyürler her ay değişirler o yüzden anneler örgü örerken onun büyüdüğü halini düşünerek örerler. Ancak bereler de durum hiç de böyle olmaz. Çünkü berenin bebeğin kafasına oturması gerekmektedir. ... devamı
Toplam: 3 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.33 puan aldı
Sende Lalele!

20 Eylül 2012
Yeşil Bebek Süveterleri
Bebeklerin bünyeleri çok zayıf olduklarından dolayı soğuğu çok çabuk kaparlar. Bunun içinse anneler kış başlamadan önce büyük bir örgü hazırlığına başlarlar.

Bebeklerin de sırtlarını sıcak tutmak gerekmektedir. Anneler ise bebeklerinin sırtına sıcak tutmak için en çok süveterleri kullanırlar.

Bebekler için yapılan her şey minik oldukları için hem daha az masraflı olmaktadır hem de daha kısa zamanda bitirilmektedir. Bu yüzden de anneler bebekleri için çeşit çeşit süveterler, hırkalar, yelekler örmekten çok hoşlanırlar.

Tabi her anne örgü örmeyi bilmez böyle durumlarda ise çeşitli modeller bularak bilen kişilere yaptırırlar ya da bu tür ürünleri satan mağazalardan rahatlıkla alabilirler.

Örgü bilen anneler ise çok şanlı çünkü günümüz de model çeşitliliği oldukça fazla ve de bu modellere anneler çok rahat ulaşabilmektedirler. Özel... devamı
Toplam: 4 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 3.5 puan aldı
Sende Lalele!

18 Eylül 2012
Bebek Hırkaları Örgü Modelleri
Hırkalar ilk bahar ve sonbahar aylarında yani havaların bazen soğuk bazen de sıcak olduğu zamanlarda annelerin en büyük kurtarıcılarıdır.

Havaların geçiş zamanında bebekler kalın montlar giymekten pek hoşlanmazlar giyseler bile zaten zar zor yürüdükleri için bu montlar onlara ağırlık yapar. Bu yüzden anneler genelde bu mevsimler de hırkayı tercih edeler.

Hırkalar ise havaların ısınmasına göre yavaş yavaş inceler. Yani deyim yerindeyse anneler bebeklerine yaz aylarının ilk günlerine kadar hırka giydirir.

Büyüklerimiz her zaman bebeklerin kuş gölgesinde dahi üşüdüğünü söylerler. Bu yüzden de anneler her zaman bebeklere kalın giysiler giydirirler hatta yaz ayları için bile ince hırkalar örerler.

Anneler özellikle kız çocukları için rengarenk ve bol desenli hırkalar örerler. Bu model çeşitliliğine ise internetten rahatlıkla erişebi... devamı
Toplam: 3 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.33 puan aldı
Sende Lalele!

16 Eylül 2012
Rengarenk Örgü Bebek Hırkaları
Kış yaklaştıkça anneleri büyük bir örgü telaşı alır. Özellikle bebekleri olan anneler kış aylarının soğuklarından bebeklerini korumak için şapkalar, bereler,yelekler,patikler vede hırkalar örmeye başlarlar.

Bu örgüler arasında hırkalar daha önde tutulur çünkü monttan sonra hatta bazen montlardan daha çok örgü hırkalar bebekleri sıcak tutar. Özellikle yün iple örülen hırkalarla bebekleriniz kışı soğuk almadan geçirebilir.

Hırka bebeklerinizi soğuktan korur ama örmesi de pek kolay değildir. Anneler hırka örerken en çok kol kısmında zorlanırlar bir de örgü örmeyi yeni öğreniyorlarsa vay onların haline.

Tabi örgüyü yeni öğrenen annelerin hırka örmelerini daha sonralara bırakmalarını öneririz. Çünkü hırka örmek sabır ve emek ister. Tabi bebek hırkaları küçük oldukları için kolay olurlar ama yine de bir yelek örmek daha kolaydır.

Bu y... devamı
Toplam: 5 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.2 puan aldı
Sende Lalele!

15 Eylül 2012
Yavruağzı Dantel Bebek Patiği
Bebeklerin ayakları yumuşak ve narin olduğu için ayaklarına giydirilecek en doğru şey patiktir. Bebeklerin ayak sağlıkları da tabi ki çok önemlidir.

Her anne bebeğine şık, dantelli bir patik giydirmek isteyebilir ancak öncelikle bebeklerinin ayak sağlıklarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Çünkü bazı dantelli patikler bebeklerin ayaklarını incitecek iplerle yapılır.

Bebeğiniz ilk yürümeye başlama anını görmeyi dört gözle beklersiniz, bebekler genellikle 12-15 ay arası yürümeye başlar. Yalın ayak yürümeye vicdanınız el vermez, aklınıza hemen güzel bir patik geliyorsa muhakkak ki annelerimizin aklına ilk olarak dantelli patik gelir.

Bebek patiklerinde ayak sağlığında önemli yere sahiptir, ayak tabanı 1cm az olarak ördüğünüz patilerin hem örmesi kolaydır hem de yumuşak olduğundan bebeğiniz çok rahat edecektir.


Anneler özel... devamı

Sarı Laleler & Yeni Moda Rehberiniz.

  1. MODA ICON
  2. MODA ICON
  3. MODA ICON
  4. MODA ICON
MODA GİYİM
MODA RENKLER