«
»
Dalgalı Saç Modelleri
Yeni Saç Kesim Modelleri
Yeni yılın modasında en çok merak edilen bir diğer konu ise; erkekler ve bayanlardan oldukça fazla ilgi gören saç modelleri oluyor. Kişiler bu yıl ile...
Dalgalı Sarı Uzun Saç Rengi
En Çok Tercih Edilen Saç Modelleri ve Re
Her zaman yenilikçilik yanları ile ortaya çıkan kadınlarımız, özene özene baktıkları saçlarıyla ile her zaman ön plana çıkmak isterler. Bakımlı olan s...
Türbanli Gelin Başı Modelleri
Tesettürlü Gelin Başı
Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte gelinleri büyük bir telaş sarar. Bu telaşlar arasında gelin adaylarını en çok düşündüren konulardan biri nasıl b...
Figürlü Bebek Örgü Çeşitleri
Bebek Örgü Modelleri
Bebekler için anneler sürekli olarak örgüler örerler. Onlara kendi el emekleri ile yaptıkları kıyafetleri giydirmekten çok haz duyarlar. Bunun içinde ...
Çam Ağacı Motifli Şal Örneği
Tığ İşi Şal Modelleri
Şal denilince akla ilk olarak şişler ile yapılan şallar gelir. Tığ işi yapılan şallar arka planda olsa da bu şalların görünümleri ve de modelleri hiç ...
Kahverengi Kısa Bayan Kabanları
Kısa Bayan Kabanları
Bayanların özellikle kış aylarında günlük giyim de kullandıkları olmazsa olamazlar arsında kabanlar yerini ilk sıralarda her zaman almaktadır. Kaba...
Krem Renkli Uzun Kaban Türleri
Uzun Bayan Kabanları
Bu yılın en çok kullanılan modelleri arasında uzun bayan kabanları yerini alacağa benziyor. Bu tür kabanları en çok tercih edenler ise türbanlı bayanl...
2013 Kısa Saçlar
2013 Kısa Saç Modelleri
Kıyafetlerin olduğu gibi saçlarında bir modası vardır. Ve bu moda kıyafetlerde olduğu gibi de her zaman değişmektedir. Bazı yıllar saç modelleri olduk...
Koyu Yeşil Şık Bayan Kabanı
Bayan Kaban Modelleri
Bayanlar giyimlerine çok önem göstermektedirler. Özellikle kaban alırken çok dikkat ederler. Çünkü bayanların çoğu tüm kışı bir kaban ile geçirirler. ...
Krem Rengi Bot Modelleri
Bayan Bot Modelleri
Bayanlar için bot seçimlerinde modaya uygun kışlık bot modelleri arasında birbirinden model ve renkleriyle farklılaşan çeşitli ve üzerinde birçok özel...


7262 Kez Okundu
Günlük giyimde bayanların tercih ettiği gömlek, etek, ceket, bluz, bayan mont, elbise ve pardesü modelleri... Tunik, bayan pantolon, hırka, t-shirt, tulum ve jean örnekleri ile ilgili bilgilere ve moda önerilerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Toplam: 5 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 5 puan aldı
Sende Lalele!

17 Kasım 2012
Kareli Bayan Kaban Modeli
Bayanlar giyimlerine çok önem göstermektedirler. Özellikle kaban alırken çok dikkat ederler. Çünkü bayanların çoğu tüm kışı bir kaban ile geçirirler. Tabi doğal olarak tüm kış giyecekleri şeyi alırken de üzerine çok düşerler.

Kaban almadan önce şehirde bulanan tüm mağazaları neredeyse gezerler eee bu arada olanda yanında gezene olur tabi. Ne kadar bu durumu eleştiriyor gibi görünsek de onlar aslında yapılması gerekeni yapıyorlar.

Tüm mağazaları gezerek önce bir fikir ediniyorlar daha sonra ise içlerine en çok sineni tercih ediyorlar. Böyle olmasa eğer başka bir mağazada göreceği bir kabanda gözü kalabilir ve o kışın hepsi neden daha önce buraya bakmadım diye pişmanlıkla geçer.

Bu yüzden bayanları eleştirsek de onların doğruyu yaptıklarını da kabullenmek lazım. Tüm bayanların ortak ilkesi güzel olan her şey benim olmalı ilkesidir.

... devamı
Toplam: 2 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 5 puan aldı
Sende Lalele!

12 Kasım 2012
Yuvarlak Şal Modeli
Bayanlar her zaman iyi giyinmeyi severler. Bulunduğu ortamın en güzeli olmak isterler. Bu yüzden güzel görünümleri için çeşitli aksesuarlar yada el işi süslü kıyafetler kullanırlar.

Eskiden şalları yaşlı bayanlar sırtlarını sıcak utmak için kullanırlardı. Genç bayanlar tarafından ise pek kullanılmazdı. Ancak günümüzde bu durum tamamen değişti. Artık genç bayanlar tarafından da oldukça azla ullanılmaya başlandı.

Bazı bayanlar bu şalları sırtlarını sıcak tutmak için evde kullanırken bazıları ise tamamen süs amaçlı kullanmaktadırlar. Hatta şalları günümüzde ısınmak için kullananlar hiç yok denecek kadar azdır.

Şal denilince akla üçgen şeklindeki modeller gelmektedir. Günümüzde ise bu kaide tamamen bozularak dikdörtgen şeklinde de şallar yapılmıştır. Bu şallar üçgen şeklinde ki şalların yerini neredeyse almıştır.

Şallar örülürken ol... devamı
Toplam: 4 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.75 puan aldı
Sende Lalele!

10 Kasım 2012
Kırmızı Hamile Gecelik Modelleri
Hamile bayanlar normal geceliklerde kendilerini pek rahat hissetmezler. Hamilelik dolayısı ile aldıkları kilolardan dolayı zaten eski geceliklerine sığmazlar. Bu yüzden de hamilelik dönemlerine rahat hissettikleri gecelikleri kullanırlar.

Hamile bayanlar gecelik seçerken dar olmamasına dikkat etmelidirler. Geceliğin dar olması anne adaylarının karınlarına baskı yapacağı için bebeğe da zara verme olasılığı büyüktür. Anne adayları kendi sağlıklarından çok bebeklerinin sağlıklarına önem verdiği için bu konuda çok hassas davranırlar.

Hatta bazı anneler kendi bedenlerine olan geceliklerin bir beden daha büyüğünü alırlar. Çünkü bu konu oldukça hassas bir konudur. Annelerin giyeceği kıyafetlerin bebeklerin gelişimini engellememesi gerekmemektedir.

Genel olarak hamile gecelikleri diz boyunda olurlar. Uzun olan modeller bulunsa da pek tercih edilmez... devamı
Toplam: 5 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.8 puan aldı
Sende Lalele!

08 Kasım 2012
Kırmızı Tütü Etek Modelleri
Bu yıla damgasını tütü etekler vurdu. İlk başlarda sadece bir kaç kişide gördüğümüz tütü eteklere tuhaf tuhaf bakarken ,yavaş yavaş alıştık hatta artık her yerde herkesin üzerinde görmekteyiz.

Bu etek türleri oldukça hoş modellerdir. Yeniliği ve ilginç şeyleri seven bayanlar için mükemmel bir etek türüdür. Önceleri çocuklar için kullanılan bu etek modellerini artık büyüklerde giymeye başladı.

Bu etek modeli gerçekten de bayanların üzerinde harika bir görünüm oluşturmaktadır. Tüllerin üst üste koyulması yapılan bu etek modelini biraz marifetli iseniz evde de çok rahat yapabilirsiniz.

Yalnız bu etek diğer etekler gibi herkese yakışmaz. Bu etek modelini kilolu bayanlar için önermemekteyiz. Çünkü bu eteği kilolu bayanlarımız giyerlerse onları daha kilolu gösterebilirler. Zaten kabarık olan etek sizin kilolarınıza kilo katacaktır.

Ki... devamı
Toplam: 2 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 5 puan aldı
Sende Lalele!

06 Kasım 2012
Taba Rengi Deri Montlar
Deri montları bu yıl hiç olmadığı kadar çok göreceğiz . Bayanlar vede erkekler bu yıl oldukça çok kullanacaklar deri montları. Renkler ise tek düzelikten çıkmayı başardı. Atık her renk deri montu çevremizdeki insanların üzerinde rahatlıkla görebiliriz.

Deri mont almak aslında bazen de riske girmektir. Çünkü hem deri montun bakımı oldukça zordur hemde gerçek ve kaliteli deriyi bulmak çok zordur. Gerçek deri almak isteyenlerin deri hakkında baya bir bilgi edindikten sonra alışverişe çıkmaları gerekmektedir.

Gerçek deri mont nasıl anlaşılır, gerçek deri nasıldır? Diye bir soru oluştuysa aklınızda bu makale size yardımcı olacaktır. Aslında gerçek deriyi anlamak o kadar da zor değildir. Bu yazıyı okuduktan sonra bir derinin gerçek olup olmadığını kolaylıkla anlayabileceksiniz.

Gerçek derinin kendine özgü bir kokusu vardır. Bu koku bastırılmış olsa... devamı

Sarı Laleler & Yeni Moda Rehberiniz.

  1. MODA ICON
  2. MODA ICON
  3. MODA ICON
  4. MODA ICON
MODA GİYİM
MODA RENKLER