«
»
Dalgalı Saç Modelleri
Yeni Saç Kesim Modelleri
Yeni yılın modasında en çok merak edilen bir diğer konu ise; erkekler ve bayanlardan oldukça fazla ilgi gören saç modelleri oluyor. Kişiler bu yıl ile...
Dalgalı Sarı Uzun Saç Rengi
En Çok Tercih Edilen Saç Modelleri ve Re
Her zaman yenilikçilik yanları ile ortaya çıkan kadınlarımız, özene özene baktıkları saçlarıyla ile her zaman ön plana çıkmak isterler. Bakımlı olan s...
Türbanli Gelin Başı Modelleri
Tesettürlü Gelin Başı
Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte gelinleri büyük bir telaş sarar. Bu telaşlar arasında gelin adaylarını en çok düşündüren konulardan biri nasıl b...
Figürlü Bebek Örgü Çeşitleri
Bebek Örgü Modelleri
Bebekler için anneler sürekli olarak örgüler örerler. Onlara kendi el emekleri ile yaptıkları kıyafetleri giydirmekten çok haz duyarlar. Bunun içinde ...
Çam Ağacı Motifli Şal Örneği
Tığ İşi Şal Modelleri
Şal denilince akla ilk olarak şişler ile yapılan şallar gelir. Tığ işi yapılan şallar arka planda olsa da bu şalların görünümleri ve de modelleri hiç ...
Kahverengi Kısa Bayan Kabanları
Kısa Bayan Kabanları
Bayanların özellikle kış aylarında günlük giyim de kullandıkları olmazsa olamazlar arsında kabanlar yerini ilk sıralarda her zaman almaktadır. Kaba...
Krem Renkli Uzun Kaban Türleri
Uzun Bayan Kabanları
Bu yılın en çok kullanılan modelleri arasında uzun bayan kabanları yerini alacağa benziyor. Bu tür kabanları en çok tercih edenler ise türbanlı bayanl...
2013 Kısa Saçlar
2013 Kısa Saç Modelleri
Kıyafetlerin olduğu gibi saçlarında bir modası vardır. Ve bu moda kıyafetlerde olduğu gibi de her zaman değişmektedir. Bazı yıllar saç modelleri olduk...
Koyu Yeşil Şık Bayan Kabanı
Bayan Kaban Modelleri
Bayanlar giyimlerine çok önem göstermektedirler. Özellikle kaban alırken çok dikkat ederler. Çünkü bayanların çoğu tüm kışı bir kaban ile geçirirler. ...
Krem Rengi Bot Modelleri
Bayan Bot Modelleri
Bayanlar için bot seçimlerinde modaya uygun kışlık bot modelleri arasında birbirinden model ve renkleriyle farklılaşan çeşitli ve üzerinde birçok özel...


5554 Kez Okundu
Kıyafetlerinize uygun Takı ve Aksesuar Modası: Birbirinden şık küpe, bilezik, toka, bileklik, kolye modelleri ve elbisenize uygun aksesuar çeşitleri. Desenleri ve tasarımları göz alıcı güzellikte birçok yeni Takı ve Aksesuar...
Toplam: 8 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.88 puan aldı
Sende Lalele!

03 Aralık 2012
Uğur Böcekli Altın Kolye Çeşiti
Bayanların takılara olan zaafını herkes bilmektedir. Bayanlar her zaman güzel ve de şık görünmeye dikkat ederler.

Bunun içinse birbirinden güzel kıyafetler giyerler. Ancak bu güzel kıyafetler bayanların güzelliğini tamamlamakta geri kalır bu yüzden de bu kıyafetleri da tamamlayacak takılar edinirler.

Takı seçiminde de yine elbise seçimden olduğu gibi zorlanırlar. Çünkü takılar o kadar çok fazladır ki bayanlar tercih de çok zorlanırlar.

Takılar arasında da özellikle kolyeler dikkat çeker. Kolyeler için de ise altın kolyeler başta gelmektedir. Altın kolyenin başta gelmesinin sebeplerinden de biri de satınca para etmesidir.

Evet altın kolyeler hem bayanların süslenmesi için yardımcıdır hemde zor durumlarda satıldığı zaman para etmektedir. Bu yüzdende diğer takılardan her zaman ayrı bir yeri vardır.

Bu yüzden de her... devamı
Toplam: 11 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.91 puan aldı
Sende Lalele!

25 Kasım 2012
Pırlanta Su Perisi Kolyesi
Pırlantalar tarihten bugüne kadar her zaman bayanların ilgisi çekmeyi başarmıştır. Pırıltılarından dolayı kadınlar her zaman bu kolyelere hayran kalmışlardır.

Pırlanta denince akla ilk olarak tek taş pırlanta yüzükler gelse de pırlanta kolyelerde oldukça trenddir. Kolyeler bilindiği gibi bayanların en çok dikkatini çakan takılar arasındadır.

Kolyeler öncelerden kalın zincirlerden yada sadece altından oluşurken şimdilerde ise pırlantalar ile süslenmiş kolyeler öne çıkmaktadır.

Bayanlar her zaman ışıltıyı sevdikleri için pırlanta kolyelere tasarlandıkları günden itibaren yoğun ilgi göstermiştirler. Bu yüzden de pırlanta kolyeler diğer kolyeleri hemen geride bırakmıştır.

Eskiden tasarlanan kolyelere tekrar dönüp bakacak olursak kolyelerin sadece altından oluştuğunu hiç bir ışıltısı olmadığını görmekteyiz.

Eskiden ka... devamı
Toplam: 3 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.33 puan aldı
Sende Lalele!

13 Eylül 2012
İsimli Alyans Modelleri
Evliliğe ilk adımın atıldığı nişan gecesinde parmaklara alyanslar takılır ve bir ömür boyu o alyanslar parmaklardan çıkmaz.

Alyans birbirini seven iki insanın ömür boyu birbirini seveceğine dair verdiği sözün cisim halidir. Alyanslar aslında çok önemlidir çünkü bir alyans size bir erkeğin yada bayanın evli olup olmadığını gösterir.

Erkekler içinse alyans çok değerlidir çünkü erkek geleceğini gördüğü bir kız için alyans alır. Nişan olur ve bu alyanslar takılır.

Nişandan sonra her iki taraf özellikle de kız bu alyansı parmağında taşımak zorundadır. Çünkü bu alyans karşısında ki erkeğe verdiği sözün en büyük kanıtıdır.

Alyanslar bir ömür parmakta kalacağı için özellikle bayanlar alyans seçerken çok titiz davranırlar. Seçtikleri alyansların kimsede olmamasına vede en güzel alyans olmasına dikkat ederler.

Eskiden aly... devamı
Toplam: 7 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.43 puan aldı
Sende Lalele!

21 Ağustos 2012
Sarı Altın Tektaş Pırlanta Yüzük
Evlilik denince artık gelinlikten önce tek taş akla gelmektedir. Çünkü her kadın evlilik teklifi alırken tek taş almayı hayal eder. Bu yüzden tek taş yüzüklere eskiden daha çok rağbet edilmektedir.

Kadınlar açısından en güzel hayallerden biri tek taş yüzüktür. Ancak bunu erkekler tarafından düşünürsek de onların korkulu rüyalarının en başında tek taş pırlanta gelir diyebiliriz. Gerçi günümüzde isteğe göre küçük ve fiyat açısından da uygun olan tek taş yüzükler üretilmektedir. Fakat hanımların en iyisine sahip olma isteklerinden dolayı erkekler en büyüklerini hiç olmazsa orta boy olanları almak zorunda kalırlar. Bu yüzdende erkeklerin çoğunun korkulu rüyası haline gelmektedirler.

Tek taş yüzük üretiminde bir çok firma göz önündedir.Eskiden sadece yüzüğün ortasında tek bir taş vardı ve tek taş denilince akla hep bu gelirdi. Ancak günümüzde artan bu firmalardan... devamı
Toplam: 4 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.75 puan aldı
Sende Lalele!

08 Ağustos 2012
Tesettür Kapalı Duvak Modelleri
Gelinlik için vazgeçilmez olan duvak modelleri; uzun, kısa, tül, işlemeli, tesettür modelleriyle farklı çeşitlerde gelin adaylarını süslemeye geliyor.

Gelin duvak modelleri gelinliklere uygun olarak hazırlanan gelinliğin tamamlayıcı bir aksesuarıdır. En güzel gelinlikler bile şık bir duvak olmadan geceyi tek başına taçlandıramazlar. Birbirinden şık ve farklı uzunluklarda yılın moda çizgisine uygun olarak hazırlanan gelinlik duvaklarını gelinliklerle birlikte bulabileceğiniz gibi beğendiğiniz bir gelin duvağını ayrı da satın alabilirsiniz.


Uzun duvak modelleri tercih edecek gelin adayları için en şık duvak modelleri istedikleri uzunlukta ve biçimde düğün için hazır. Dantel işlemelerle süslendirilen gelin duvaklarını isterseniz sade duvak olarak da tercih edebilirsiniz.

Farklı gelinlik modelleri için uzun duvakların yanında daha kısa duv... devamı

Sarı Laleler & Yeni Moda Rehberiniz.

  1. MODA ICON
  2. MODA ICON
  3. MODA ICON
  4. MODA ICON
MODA GİYİM
MODA RENKLER