«
»
Dalgalı Saç Modelleri
Yeni Saç Kesim Modelleri
Yeni yılın modasında en çok merak edilen bir diğer konu ise; erkekler ve bayanlardan oldukça fazla ilgi gören saç modelleri oluyor. Kişiler bu yıl ile...
Dalgalı Sarı Uzun Saç Rengi
En Çok Tercih Edilen Saç Modelleri ve Re
Her zaman yenilikçilik yanları ile ortaya çıkan kadınlarımız, özene özene baktıkları saçlarıyla ile her zaman ön plana çıkmak isterler. Bakımlı olan s...
Türbanli Gelin Başı Modelleri
Tesettürlü Gelin Başı
Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte gelinleri büyük bir telaş sarar. Bu telaşlar arasında gelin adaylarını en çok düşündüren konulardan biri nasıl b...
Figürlü Bebek Örgü Çeşitleri
Bebek Örgü Modelleri
Bebekler için anneler sürekli olarak örgüler örerler. Onlara kendi el emekleri ile yaptıkları kıyafetleri giydirmekten çok haz duyarlar. Bunun içinde ...
Çam Ağacı Motifli Şal Örneği
Tığ İşi Şal Modelleri
Şal denilince akla ilk olarak şişler ile yapılan şallar gelir. Tığ işi yapılan şallar arka planda olsa da bu şalların görünümleri ve de modelleri hiç ...
Kahverengi Kısa Bayan Kabanları
Kısa Bayan Kabanları
Bayanların özellikle kış aylarında günlük giyim de kullandıkları olmazsa olamazlar arsında kabanlar yerini ilk sıralarda her zaman almaktadır. Kaba...
Krem Renkli Uzun Kaban Türleri
Uzun Bayan Kabanları
Bu yılın en çok kullanılan modelleri arasında uzun bayan kabanları yerini alacağa benziyor. Bu tür kabanları en çok tercih edenler ise türbanlı bayanl...
2013 Kısa Saçlar
2013 Kısa Saç Modelleri
Kıyafetlerin olduğu gibi saçlarında bir modası vardır. Ve bu moda kıyafetlerde olduğu gibi de her zaman değişmektedir. Bazı yıllar saç modelleri olduk...
Koyu Yeşil Şık Bayan Kabanı
Bayan Kaban Modelleri
Bayanlar giyimlerine çok önem göstermektedirler. Özellikle kaban alırken çok dikkat ederler. Çünkü bayanların çoğu tüm kışı bir kaban ile geçirirler. ...
Krem Rengi Bot Modelleri
Bayan Bot Modelleri
Bayanlar için bot seçimlerinde modaya uygun kışlık bot modelleri arasında birbirinden model ve renkleriyle farklılaşan çeşitli ve üzerinde birçok özel...


31378 Kez Okundu
Abiye elbiseler, kıyafetler, gelinlik modelleri, tesettür giyim ve bayan giyim ile ilgili resimlere ve bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Giyimine özen gösteren ve seçimini doğru yapmak isteyen bayanlar için Bayan Giyim ile ilgili bilgiler ve püf noktalar...
Toplam: 11 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.91 puan aldı
Sende Lalele!

25 Kasım 2012
Pırlanta Su Perisi Kolyesi
Pırlantalar tarihten bugüne kadar her zaman bayanların ilgisi çekmeyi başarmıştır. Pırıltılarından dolayı kadınlar her zaman bu kolyelere hayran kalmışlardır.

Pırlanta denince akla ilk olarak tek taş pırlanta yüzükler gelse de pırlanta kolyelerde oldukça trenddir. Kolyeler bilindiği gibi bayanların en çok dikkatini çakan takılar arasındadır.

Kolyeler öncelerden kalın zincirlerden yada sadece altından oluşurken şimdilerde ise pırlantalar ile süslenmiş kolyeler öne çıkmaktadır.

Bayanlar her zaman ışıltıyı sevdikleri için pırlanta kolyelere tasarlandıkları günden itibaren yoğun ilgi göstermiştirler. Bu yüzden de pırlanta kolyeler diğer kolyeleri hemen geride bırakmıştır.

Eskiden tasarlanan kolyelere tekrar dönüp bakacak olursak kolyelerin sadece altından oluştuğunu hiç bir ışıltısı olmadığını görmekteyiz.

Eskiden ka... devamı
Toplam: 9 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 5 puan aldı
Sende Lalele!

23 Kasım 2012
En Güzel Uzun Kabanlar
Bu yılın en çok kullanılan modelleri arasında uzun bayan kabanları yerini alacağa benziyor. Bu tür kabanları en çok tercih edenler ise türbanlı bayanlardır.

Türbanlı bayanlar bu tür kabanları yarım kaban diye de adlandırırlar. Bu kabanları tercih ederek rahatlıkla pantolonlarını giyebilirler.

Çünkü pantolon üstüne uzun bir şey giymek zorundadırlar ancak kısa kabanlarda bu uzun kıyafetler ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden de uzun kabanları tercih ederler.

Sadece pantolon giymek içinde değil uzun kabanlar her zaman en iyisidir çünkü arka ve ön kısmı tamamen kapatır. Bu yüzden etek giyen bayanlar tarafından da sıkça tercih edilir.

Sadece bu tür kabanları kapalı bayanlar kullanmaz açık bayanlar da kullanır. Çünkü uzun montlar dizlere kadar geldiği için daha çok sıcak tutmaktadır.

Kış aylarında kısa kabanların yanı sıra ... devamı
Toplam: 5 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 5 puan aldı
Sende Lalele!

17 Kasım 2012
Kareli Bayan Kaban Modeli
Bayanlar giyimlerine çok önem göstermektedirler. Özellikle kaban alırken çok dikkat ederler. Çünkü bayanların çoğu tüm kışı bir kaban ile geçirirler. Tabi doğal olarak tüm kış giyecekleri şeyi alırken de üzerine çok düşerler.

Kaban almadan önce şehirde bulanan tüm mağazaları neredeyse gezerler eee bu arada olanda yanında gezene olur tabi. Ne kadar bu durumu eleştiriyor gibi görünsek de onlar aslında yapılması gerekeni yapıyorlar.

Tüm mağazaları gezerek önce bir fikir ediniyorlar daha sonra ise içlerine en çok sineni tercih ediyorlar. Böyle olmasa eğer başka bir mağazada göreceği bir kabanda gözü kalabilir ve o kışın hepsi neden daha önce buraya bakmadım diye pişmanlıkla geçer.

Bu yüzden bayanları eleştirsek de onların doğruyu yaptıklarını da kabullenmek lazım. Tüm bayanların ortak ilkesi güzel olan her şey benim olmalı ilkesidir.

... devamı
Toplam: 7 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.86 puan aldı
Sende Lalele!

15 Kasım 2012
Bayan Spor Botları
Bayanlar için bot seçimlerinde modaya uygun kışlık bot modelleri arasında birbirinden model ve renkleriyle farklılaşan çeşitli ve üzerinde birçok özelliği olan türden kışlık bot ve çizmeleri ayağınıza getirdik. Topuklu çizme modelleri, topuksuz çizmeler veya diğer çizme modeller bu kış ayağınızı hiç üşütmeyecek.

Ayakkabı seçiminde dikkatli davranan bayanlar için bu yıl tercih edebilecekleri birbirinden şık topuklu, spor botları ve çizmeler bulunmaktadır. Zengin renk seçenekleri ve kaliteli yapısıyla birbirinden şık botlar ayak yapınıza özel olarak tasarlanmakta ve özel tasarımlarla üretilmektedir.

Sonbahar, kış ve ilk baharda kış ve baharın soğukluğunu yaşayan ülkemizde bayanlar için giyimlerine uygun olarak hazırlanan ve farklı kıyafetler için tercih edebilecekleri bir çok çizme bot modeli bulunmaktadır.

Topuklu bayan botlarından, leopar d... devamı
Toplam: 2 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 5 puan aldı
Sende Lalele!

12 Kasım 2012
Yuvarlak Şal Modeli
Bayanlar her zaman iyi giyinmeyi severler. Bulunduğu ortamın en güzeli olmak isterler. Bu yüzden güzel görünümleri için çeşitli aksesuarlar yada el işi süslü kıyafetler kullanırlar.

Eskiden şalları yaşlı bayanlar sırtlarını sıcak utmak için kullanırlardı. Genç bayanlar tarafından ise pek kullanılmazdı. Ancak günümüzde bu durum tamamen değişti. Artık genç bayanlar tarafından da oldukça azla ullanılmaya başlandı.

Bazı bayanlar bu şalları sırtlarını sıcak tutmak için evde kullanırken bazıları ise tamamen süs amaçlı kullanmaktadırlar. Hatta şalları günümüzde ısınmak için kullananlar hiç yok denecek kadar azdır.

Şal denilince akla üçgen şeklindeki modeller gelmektedir. Günümüzde ise bu kaide tamamen bozularak dikdörtgen şeklinde de şallar yapılmıştır. Bu şallar üçgen şeklinde ki şalların yerini neredeyse almıştır.

Şallar örülürken ol... devamı

Sarı Laleler & Yeni Moda Rehberiniz.

  1. MODA ICON
  2. MODA ICON
  3. MODA ICON
  4. MODA ICON
MODA GİYİM
MODA RENKLER