«
»
Dalgalı Saç Modelleri
Yeni Saç Kesim Modelleri
Yeni yılın modasında en çok merak edilen bir diğer konu ise; erkekler ve bayanlardan oldukça fazla ilgi gören saç modelleri oluyor. Kişiler bu yıl ile...
Dalgalı Sarı Uzun Saç Rengi
En Çok Tercih Edilen Saç Modelleri ve Re
Her zaman yenilikçilik yanları ile ortaya çıkan kadınlarımız, özene özene baktıkları saçlarıyla ile her zaman ön plana çıkmak isterler. Bakımlı olan s...
Türbanli Gelin Başı Modelleri
Tesettürlü Gelin Başı
Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte gelinleri büyük bir telaş sarar. Bu telaşlar arasında gelin adaylarını en çok düşündüren konulardan biri nasıl b...
Figürlü Bebek Örgü Çeşitleri
Bebek Örgü Modelleri
Bebekler için anneler sürekli olarak örgüler örerler. Onlara kendi el emekleri ile yaptıkları kıyafetleri giydirmekten çok haz duyarlar. Bunun içinde ...
Çam Ağacı Motifli Şal Örneği
Tığ İşi Şal Modelleri
Şal denilince akla ilk olarak şişler ile yapılan şallar gelir. Tığ işi yapılan şallar arka planda olsa da bu şalların görünümleri ve de modelleri hiç ...
Kahverengi Kısa Bayan Kabanları
Kısa Bayan Kabanları
Bayanların özellikle kış aylarında günlük giyim de kullandıkları olmazsa olamazlar arsında kabanlar yerini ilk sıralarda her zaman almaktadır. Kaba...
Krem Renkli Uzun Kaban Türleri
Uzun Bayan Kabanları
Bu yılın en çok kullanılan modelleri arasında uzun bayan kabanları yerini alacağa benziyor. Bu tür kabanları en çok tercih edenler ise türbanlı bayanl...
2013 Kısa Saçlar
2013 Kısa Saç Modelleri
Kıyafetlerin olduğu gibi saçlarında bir modası vardır. Ve bu moda kıyafetlerde olduğu gibi de her zaman değişmektedir. Bazı yıllar saç modelleri olduk...
Koyu Yeşil Şık Bayan Kabanı
Bayan Kaban Modelleri
Bayanlar giyimlerine çok önem göstermektedirler. Özellikle kaban alırken çok dikkat ederler. Çünkü bayanların çoğu tüm kışı bir kaban ile geçirirler. ...
Krem Rengi Bot Modelleri
Bayan Bot Modelleri
Bayanlar için bot seçimlerinde modaya uygun kışlık bot modelleri arasında birbirinden model ve renkleriyle farklılaşan çeşitli ve üzerinde birçok özel...


31379 Kez Okundu
Abiye elbiseler, kıyafetler, gelinlik modelleri, tesettür giyim ve bayan giyim ile ilgili resimlere ve bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Giyimine özen gösteren ve seçimini doğru yapmak isteyen bayanlar için Bayan Giyim ile ilgili bilgiler ve püf noktalar...
Toplam: 3 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.33 puan aldı
Sende Lalele!

13 Eylül 2012
Türbanlı Dantel İşlemeli Gelin Duvağı
Duvak gelinliğin en önemli aksesuarları arasında şüphesiz başta gelmektedir. Aslında duvak gelinliği gelinlik yapan en önemli unsurdur. Evlenen bir bayan için gelinlik ve duvak seçimi şüphesiz en kritik anıdır. Çünkü hayatında bir kez giyeceği bir şeyin oldukça iddialı ve göz kamaştırıcı olması gerekmektedir.

Bu yüzden sadece gelinliğe değil duvaklara da çok önem verir gelin adayları. Tesettürlü bayanlar içinse duvak bulmak biraz daha zordur. Çünkü duvaklar genelde tesettürlü olmayan bayanlar için hazırlanmıştır ve onlara da eşarplarından dolayı bu duvaklar pek olmazlar.

Birde duvak seçiminde gelinliğe ve de yapılacak olan gelin başına çok dikkat edilmeli . Size önerimiz duvak almadan önce gelin başınızın nasıl yapılacağını belirleyin ve ona göre duvağınızı beğenin.

Tesettürlü gelin duvağın da bu yıl tepeden tutturulan duvaklar oldukça reva... devamı
Toplam: 4 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.25 puan aldı
Sende Lalele!

12 Eylül 2012
Ortopedik Günlük Ayakkabı Modelleri
Ayakkabı seçiminde oldukça dikkat etmeliyiz. Çünkü yanlış seçtiğimiz ayakkabılar gençken sorun yokmuş gibi görünse de yaş yavaş yavaş ilerlediğinde bize zararlarını gösterir.

Ayaklara dikkat etmesek de ne olur der çoğu insan. Hatta ayakkabı seçerken kalitesine bakarım ayak sağlığını boş ver derler. Ancak ayak sağlığı bu tür yorumlar yapılmayacak kadar önemlidir.

Ayak sağlığı çok önemlidir ancak bununla ilgili hiç araştırma yapılmamıştır. Bazı ünlü markalar ise ayak sağlığı için ürettikleri ürünleri pazarlamak için uzman kişilere başvurarak bu konu da görüşlerini almışlardır.

Uzman görüşler de ayak sağlığının çok önemli olduğu konusunda birleşmişlerdir. Hatta Amerika Ayak ve Ayak bileği Cerrahisi Derneği ayakkabı alırken şu üç altın kurala dikkat edilmesi gerektiğini açıklamıştır:
- Ayakkabı alırken ayaklarımızın en çok yorgun olduğu za... devamı
Toplam: 3 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.33 puan aldı
Sende Lalele!

12 Eylül 2012
Kırık Beyaz Tesüttürlü Gelinlik Modelleri
Gelinlik giymek her genç kızın hayalidir. O gelinlik içerisinde hepsi çok güzel görünmek isterler ve bu yüzden de gelinlik seçme aşaması gayet meşakkatli geçer.

Özellikle tesettürlü bayanlar için gelinlik seçmek daha zordur. Çünkü eskiden gelinliklerin çoğu tesettürlü olamayan bayanlar için üretilmekteydi.

Tesettürlü bayanlar ise gelinlik bulmakta zorlanmaktaydılar. Çoğu Tesettürlü olmayan bayanlar için üretilen gelinlikleri terziye götürerek günlerce üzerine uyabilecek ceket veya bolero diktirmeye çalışırlardı.

Bazen gelinliğin renginde kumaş bulmak çok zor olurdu bazen üzerine seçilen bolero veya ceket çok alakasız olurdu. Böylece işler iyice çığırından çıkardı.

Tesettürlü bayanlar için üretilen gelinlikler ise üzerine durulmadan tasarlanan gelinliklerdi. Bu gelinlikler çok demode ve de çok klasiklerdi.

Günü... devamı
Toplam: 3 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4.33 puan aldı
Sende Lalele!

11 Eylül 2012
Şeker Hastalığı İçin Uygun Ayakkabı Modelleri
Şeker hastaları günlük yaşamda her şeye dikkat etmelidirler. Bunların arasında ayakkabılar önemsiz gibi gelse de aslında en önemli ayrıntılardan biridir.

Şeker hastalarının aldıkları yaralar kolay kolay iyileşmez. Bunun içinde hiç yara almamaya dikkat ederler. Tabi bu yaralanmalar hiç ummadıkları anda gelebiliyor.

Yanlış ayakkabı kullanımı şeker hastalarını daha çok etkilemektedir. Çünkü yanlış ayakkabı kullanımı tırnak batması ve yaralanmalara neden olan başlıca nedenlerden biridir. Bu yaralanmalar kısa zaman da iyileşmez ve ayakkabı giymek artık işkence olur. Bu tür sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız ayakkabınıza dikkat etmelisiniz.

Eskiden diyabet hastaları için ayakkabı üreten firmalar pek bulunmuyordu. Ancak şimdi birçok firma şeker hastaları ile ilgili detayla araştırmalar yaparak diyabet hastalarına uygun ayakkabılar üretmiştir. devamı
Toplam: 2 Kez Lalele'ndi
Ortalama: 4 puan aldı
Sende Lalele!

10 Eylül 2012
Turkuaz Türbanlı Gece Kıyafeti Modelleri
Tesettürlü bayanlar eskiden şık bir balo veya düğüne davet edildikleri zaman pek sevinemiyorlardı. Çünkü şık gece kıyafeti giyimleri hep tesettürlü olmayan bayanlar için üretiliyordu. Tesettürlü bayanlar içinse gece kıyafeti diktirmekten başka şans yoktu. Tabi bu da hazır giyimden daha pahalı oluyordu.

Ama günümüzde bu böyle değil tabi tesettür giyim üzerine çalışan bir çok firma var ve bunlar birbirinden güzel bir çok ürün üretmekte ve bunları tesettürlü bayanların seçimine sunmaktadır.

Tesettür üzerine çalışan firmaların çoğalmasıyla birlikte tesettürlü bayanlar için bir çok seçenek oluşmuştur.

Bu firmalar herkesin tarzına uygun desen, renk ve şekilde gece kıyafetleri üretmiştir. Tesettürlü bayanlar hem kendilerinden hem de tarzlarından ödün vermeden artık çok şık olabiliyorlar.

Artık tesettürlü bayanlar için özel olarak gece ... devamı

Sarı Laleler & Yeni Moda Rehberiniz.

  1. MODA ICON
  2. MODA ICON
  3. MODA ICON
  4. MODA ICON
MODA GİYİM
MODA RENKLER